Direct naar de content
icon search white
11 november 2020 - Nieuws

Verbeteren, Verrijken en Vooruitdenken met de 3 nieuwe iBurgerzakenteams

We willen en kunnen iBurgerzaken nog elke dag een beetje beter maken. Dit doen we door te blijven Verbeteren, Verrijken én Vooruitdenken. Deze '3 V's' heb je vast al eens voorbij horen/zien komen (bijvoorbeeld in de blogs van Sanne van der Zanden). 3 nieuwe teams gaan hier dagelijks invulling aan geven. Welke teams zijn dat en wat is hun visie? Dat lees je in dit nieuwsitem! Een tipje van de sluier: zij laten zich inspireren door dé grote uitvinders uit onze geschiedenis. 

Op 16 november gaan de nieuwe teams van start

Bij het begin van de iBurgerzaken release 3.10, nemen we afscheid van de teams: Care, Core en Edge. Er komen 3 nieuwe teams voor in de plaats die dagelijks werken aan iBurgerzaken: Newton, Bonaparte en Da Vinci. Zij gaan iBurgerzaken Verbeteren, Verrijken en Vooruitdenken. Bij alles wat zij doen staan steeds de wensen van de gebruikers centraal! 

Ontwikkelcapaciteit verdeeld over de 3 V's

In onderstaande afbeelding zie je onze vernieuwde positionering visueel weergegeven.

  • Verbeteren: 50% van onze ontwikkelcapaciteit zetten we in ter verbetering van de bestaande applicatie. 
  • Verrijken: 25% van onze ontwikkelcapaciteit zetten we in om nieuwe functionaliteiten toe te voegen aan iBurgerzaken.
  • Vooruitdenken: 25% van onze ontwikkelcapaciteit zetten we in om te innoveren en onze toekomstdroom te verwezelijken. 
Propositie-v3.jpg


Maak kennis met de teams en hun visie 

Team Newton - Verbeteren & Verrijken

Teamleden Newton

‘Isaac Newton ontdekte het differentiaal en integraalrekening. Ook hield hij zich bezig met theologie en alchemie, wat bij iedereen minder bekend is. Maar Newton is vooral bekend vanwege zijn beschrijving van de zwaartekracht en de drie wetten van Newton. Een veelzijdig man, net als ons team. Maar vooral juist zijn werk met betrekking tot de zwaartekracht is waarom zijn naam bij ons team past. Kernen trekken dingen aan en kern kan natuurlijk breed geïnterpreteerd worden. Zoals de kern van een atoom die zijn elektronen aan zich bindt. Maar zo ook is de zon de kern van dit zonnestelsel die alle planeten bij zich houdt. En wij als team Newton houden alle applicaties bij elkaar.’


Team Bonaparte - Verbeteren & Verrijken

Teamleden Bonaparte

‘Wij laten ons als team inspireren door iemand die de basis heeft gelegd voor ons iBurgerzaken/Burgerlijke stand. Door iemand die gelooft in het maken van eenduidige afspraken zoals de invoering van het metrieke stelsel. Door iemand die niet bang is voor moderniseren, zoals de modernisering van de rechtspraak. Als we dan ook nog krachtdadig willen zijn, dan komen we zonder twijfel uit bij Napoleon Bonaparte. Daarbij zorgen we voor de grote lijnen met oog voor detail. We hebben de focus op het uitbouwen van iBurgerzaken.’


Team Da Vinci - Vooruitdenken

Teamleden Da Vinci

‘Ons team is van alle markten thuis net als Leonardo da Vinci. Leonardo da Vinci was een architect, uitvinder, ingenieur, filosoof, natuurkundige, scheikundige, anatomist, beeldhouder, schrijver en schilder. Wij gaan als team ook veel verschillende dingen doen waarbij goed uitzoeken, onderzoeken en natuurlijk uiteindelijk maken een belangrijke rol spelen. De dingen die wij als team gaan doen moeten vooral innoverend zijn en toekomstgericht. De uitvindingen van da Vinci waren niet altijd een succes en dat kan helaas ook niet bij nieuwe uitvindingen. Dit zal voor ons ook niet het geval zijn. Maar ondanks dat, zullen wij net als da Vinci grote invloed gaan uitoefenen op de toekomst en mooie nieuwe innovaties neerzetten.’

Deel via:

‘Klanten wil ik steeds opnieuw op een creatieve wijze verrassen.’

Sanne van der Zanden, Programmamanager
Sanne van der Zanden (2019)