Direct naar de content
icon search white
31 december 2020 - Nieuws

Jouw burgerzakenteam maakt het verschil in deze bijzondere tijd

2020: een jaar om nooit meer te vergeten. Ook 2021 zal anders zijn dan anders. 1 ding is zeker: het burgerzakenteam maakt hét verschil. Want samen met jouw collega’s houd jij de (digitale) dienstverlening aan burgers & ondernemers draaiende. Selfservice voor en door de burger staat door deze situatie meer dan ooit op de kaart en verrijkt daarmee jullie gemeentelijke service. Onlangs vroegen wij onze iBurgerzaken gebruikers waarom jouw team precies het verschil maakt in deze bijzondere tijd. We kregen maar liefst 513 inzendingen binnen! De komende tijd delen we diverse bijzondere inzendingen met jullie én hoor je welke teams extra in het zonnetje worden gezet. Lees hier de rijmende inzending van Annemarie Broersen, applicatiebeheerder bij Werkorganisatie Langedijk & Heerhugowaard. 

"Ons topteam meld ik bij u aan,

we zouden er graag met een prijs vandoor gaan.

Alle ballen blijven binnen ons team heel hoog in de lucht,
met zo nu en dan ook ruimte voor een zucht.

Omdat werken in corona tijd nu eenmaal niet makkelijk is,
en hoelang het duurt blijft voorlopig nog in het gewis.

Maar klanten blijven welkom, ook digitaal veel geïmplementeerd,
de digitale producten worden door collega’s en inwoners zeker gewaardeerd.

Voor team burgerzaken van de WLH heel veel wijzigingen bij elkaar,
met alleen een ambtelijke fusie was het nog niet klaar.

Corona, nieuwe collega’s, een nieuwe werkplek, aanbesteding, verkiezingen, wat kunnen wij nog aan?

toch blijft iedereen positief en willen er met elkaar steeds weer voor gaan. Ik zet daarom graag ons team in een stralende zon.

Ik hoop dat ik ze begin volgend jaar kan laten weten dat ik deze prijs voor het team met heel veel liefde won!"

 

- Ingezonden door Annemarie Broersen, applicatiebeheerder bij Werkorganisatie Langedijk & Heerhugowaard -

 

Deel via: